Web hosting, tvorba stránok, eshopy, rady, návody školenia a kurzy.

Register Login

Aukcie

Chcete prevádzkovať na svojich webstránkach aukcie? Nie je nič jednoduchšie. Akcie môžete mať ako rozšírenie redakčného systému (komponent), alebo ako samostatnú aplikáciu.

Pri implementácii modulov odporúčame dávať si pozor na to, odkiaľ modul sťahujete, prípadne od koho ho kupujete. Pred kúpou sa radšej poraďte, existuje množstvo riešení, každé ale vyhovuje niekomu inému. Pozornosť treba venovať aj platbe za niečo, čo nemáte odskúšané.

 

Priekopníkom aukcií je známy eBay. Všetky riešenia sú viac menej odvodené od neho. Neprekvapí preto že sa objavujú rôzne kópie tohoto systému.

 

Naše riešenia sú odskúšané a serióznosť autorov je overená viacerými projektami. Ponúkneme vám len také riešenia, za ktoré sa môžeme zaručiť.

 

Vzorový portl pre aukcieV prípade aukcií je to riešenie, ktoré je rozšírením k štandardnému redakčnému systému, a vzhľad si tak môžete vybrať z množstva designov redakčného systému.

Copyright © Pepax, s.r.o. 2012. Všetky práva k stránke ako aj jednotlivým článkom sú vyhradené podľa autorského zákona 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv. Ich použitie bez súhlasu autora nie je povolené.

Top Desktop version